کشف تروریست روز گذشته حمله تروریستی اخبار بین الملل

کشف: تروریست روز گذشته حمله تروریستی اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار اجتماعی کم کردن دما در نیمه شمالی کشور

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع شرکت هواشناسی از کم کردن ۵ تا ۱۰ درجه‌ای دمای هوا در نوار شمالی کشور خبرداد وگفـت: جهت این منطقه به علت استقرار سامانه بارشی ،بارش

کم کردن دما در نیمه شمالی کشور

کم کردن دما در نیمه شمالی کشور

عبارات مهم : دوشنبه

مدیرکل آینده نگری و هشدار سریع شرکت هواشناسی از کم کردن ۵ تا ۱۰ درجه ای دمای هوا در نوار شمالی کشور خبرداد وگفـت: جهت این منطقه به علت استقرار سامانه بارشی ،بارش به صورت رگبار آینده نگری می شود.

احد وظیفه در گفت وگو با ایسنا اظهار کرد: براساس تحلیل آخرین نقشه های پیش یابی وداده های هواشناسی، از فردا(۲۴مهر) با نفوذ سامانه بارشی ابتدا جهت استان های واقع در شمال غرب و بتدریج سواحل دریای خزر ابرناکی،رگبار،رعدوبرق و وزش باد آینده نگری می شود. در روز سه شنبه(۲۵مهر)به علت استقرار سامانه بارشی روی شمال کشوربرای مناطق شمالی استان های شمال غرب، استان های واقع در سواحل دریای خزر، دامنه های البرز و شمال شرق بارش به صورت رگبار و رعدوبرق، وزش باد شدید،کاهش محسوس دما به اندازه ۵ تا۱۰ درجه به خاص جهت نوار شمالی کشور آینده نگری می شود.

کم کردن دما در نیمه شمالی کشور

وی ادامه داد: ازبعدازظهر دوشنبه(۲۴مهر) و روزسه شنبه(۲۵مهر) جهت استان های تهران، قزوین ،زنجان، قم ،سمنان و شمال استان های اصفهان و مرکزی،شرق استان های خراسان رضوی وخراسان جنوبی وشمال سیستان بلوچستان وزش باد شدید و گاهی گرد و خاک آینده نگری می شود. و در اواخروقت روز دوشنبه(۲۴مهر) و روز سه شنبه(۲۵مهر) شدت زیاد بارش درسواحل دریای خزر به خاص استان های گیلان و مازندران منجر به آبگرفتگی معابر شهری و سیلابی شدن مسیل ها خواهد شد.

به گفته مدیرکل آینده نگری و هشدار سریع شرکت هواشناسی، سه شنبه دریای خزر مواج می شود.

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع شرکت هواشناسی از کم کردن ۵ تا ۱۰ درجه‌ای دمای هوا در نوار شمالی کشور خبرداد وگفـت: جهت این منطقه به علت استقرار سامانه بارشی ،بارش

وی راجع به اوضاع هوای پایتخت کشور عزیزمان ایران در روزهای آینده گفت:برای پایتخت کشور عزیزمان ایران روز دوشنبه (۲۴مهر)آسمانی صاف تا کمی ابری و وزش باد دربعدازظهر، وزش باد شدید اوایل شب و زیاد کردن ابر با بیشینه وکمینه دمای ۲۴ و۱۶ درجه سانتیگراد و در روز سه شنبه(۲۵مهر) آسمانی نیمه ابری همراه با وزش باد شدید با بیشینه و کمینه دمای۲۰ و ۱۰ سانتیگرادپیش بینی می شود.

به گزارش ایسنا، شرکت هواشناسی طی هشداری اعلام کرد: از آخرهای وقت دوشنبه(۲۴مهر) با نفوذ جریان های شمالی دراستان های گیلان ، مازندران ، اردبیل ، ارتفاعات آذربایجان شرقی و سه شنبه(۲۵مهر) در شرق مازندران ، گلستان و شمال خراسان شمالی، رگبار باران گاهی رعد برق و وزش بادشدید موقت آینده نگری می شود که انتظار می رود پیامد آن آبگرفتگی معابر عمومی و احتمال سیلابی شدن مسیل ها در این مناطق باشد. همچنین روز سه شنبه(۲۵مهر) کم کردن محسوس دما بین ۶ تا ۱۲ درجه در نوار شمالی کشور آینده نگری می شود. همچنین دریای خزر طی روزهای دوشنبه (۲۴مهر)و سه شنبه(۲۵مهر) مواج خواهد بود. از این رو توصیه می شود شناورهای سبک و تفریحی احتیاط مورد نیاز را به کار گیرند.

واژه های کلیدی: دوشنبه | دوشنبه | مازندران | هواشناسی | دریای خزر | روز دوشنبه | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs