کشف تروریست روز گذشته حمله تروریستی اخبار بین الملل

کشف: تروریست روز گذشته حمله تروریستی اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات لیست پرسپولیس پر شده است و نمی‌توانیم دژاگه را بگیریم / برانکو

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه امکان جذب اشکان دژاگه فراهم نیست، گفت: باتوجه به فشردگی مسابقات، اوضاع پرسپولیس بغرنج می‌شود.

لیست پرسپولیس پر شده است و نمی‌توانیم دژاگه را بگیریم / برانکو

برانکو: لیست پرسپولیس پر شده است و نمی توانیم دژاگه را بگیریم

عبارات مهم : برانکو

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه امکان جذب اشکان دژاگه فراهم نیست، گفت: باتوجه به فشردگی مسابقات، اوضاع پرسپولیس بغرنج می شود.

به گزارش مهر، برانکو ایوانکوویچ در حاشیه تمرین امروز تیم فوتبال پرسپولیس راجع به پیشنهاد این کلوب به اشکان دژاگه گفت: دژاگه یک بازیکنی است با گذشته خوب که کاپیتان تیم ملی هم است ولی فصل نقل و انتقالات تمام شد. الان لیست بازیکنان بالای ۲۳ سال پرسپولیس تکمیل شده است است.

لیست پرسپولیس پر شده است و نمی‌توانیم دژاگه را بگیریم / برانکو

وی راجع به اوضاع امید عالیشاه گفت: نمی دانم خدمت سربازی امید چه زمانی تمام می شود. هر موقع تمام شد آن وقت صحبت خواهیم کرد.

سرمربی پرسپولیس راجع به بازی با گسترش فولاد و اینکه وقت کمی جهت ملی پوشانش دارد، تاکید کرد: متاسفانه بازیکنان ملی پوش دوروز با ما تمرین می کنند. ما پیشنهاد کردیم که ششم ماه قبل بازی کنیم ولی توافق نشد و از نظر ما حمایت نکردند. الان اوضاع ما بغرنج می شود. هیچ تیمی دو روز بعد از بازی تیم ملی، به میدان نمی رود. ظاهرا همه پرسشها به این بر می گردد که در لیگ قهرمانان آسیا بازی می کنیم. این عنوان وقت ها را به هم ریخته است.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه امکان جذب اشکان دژاگه فراهم نیست، گفت: باتوجه به فشردگی مسابقات، اوضاع پرسپولیس بغرنج می‌شود.

برانکو راجع به اینکه تیم الاهلی عربستان چند روز به بازیکنانش استراحت داده و با خیال راحت به مصاف پرسپولیس می آید، گفت: من با سرمربی الاهلی در فرودگاه صحبت کردم. آنها پنج روز استراحت و دو روز بعد از ما تمریناتشان را شروع کردند. الاهلی یک بازی دوستانه برگزار می کند و تا بازی با پرسپولیس برنامه خاص دیگری ندارند به جز برنامه تیم ملی عربستان که هفت، هشت بازیکنشان در تیم ملی هستند.

وی در خصوص اوضاع احمد نوراللهی و حضورش در پرسپولیس هم تصریح کرد: احمد بازیکن ماست. او را جهت بازی برگشت با الاهلی نداریم چون وضعیتش مشخص نشده است ولی جزو ۱۸ بازیکن پرسپولیس هست. او عالی تمرین می کند و منتظریم سریعتر کارهایش انجام شود.

سرمربی پرسپولیس راجع به برنامه فشرده این تیم و احتمال عوض کردن در ترکیب تیمش و استفاده از بازیکنان جوان گفت: باید دید چه می شود. ما بازی به بازی پیش می رویم. بازیکنان ما همه جوان هستند و بازیکن مسن نداریم. بازیکن مسن ما کریم باقری و نسل ایشان است! (به شوخی)

لیست پرسپولیس پر شده است و نمی‌توانیم دژاگه را بگیریم / برانکو

برانکو راجع به بازی محمد انصاری در تیم ملی و رویارویی با مهاجم سوریه که در تیم الاهلی بازی می کند، یادآور شد: بله، انصاری در کنار ملی پوش بودن، بازیکن بسیار مهمی جهت ماست. او دومین سالی است که با کیفیت اوج خودش را نشان می دهد و هنوز هم جای پیشرفت دارد.

واژه های کلیدی: برانکو | سرمربی | بازیکن | برنامه | بازیکنان | پرسپولیس | سرمربی تیم | اشکان دژاگه | لیست بازیکنان | برانکو ایوانکوویچ

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs